Ułatwiamy...
znaleźć Cię w internecie 🧲 nawiązać z Tobą kontakt  🙌🏽 wyszukać informacje na Twoj temat 🕵🏽 udostępniać Cię w społeczności 🫶🏽 polubić Cię ❤️ kupować od Ciebie 🛒 powtórz 😎

Od inspiracji do rzeczywistości
Od ponad 10 lat rozwiązujemy problemy biznesowe i związane z marketingiem cyfrowym dla setek organizacji, pomagając im podejmować mądre strategiczne decyzje.
Studio internetowych rewolucji
Nasze rozwiązania pozwalają użytkownikom łatwo znaleźć, skontaktować się i uzyskać informacje o Twojej firmie, a także kupować od Ciebie w cyfrowym świecie internetu.
Strategia cyfrowa
Nasza strategia marketingu cyfrowego zapewnia dostosowanie działań marketingowych do odbiorców w sposób maksymalizujący zwrot z inwestycji, aby osiągnąć jasne cele marketingowe.
Previous slide
Next slide

Od inspiracji do rzeczywistości.

Od ponad 10 lat rozwiązujemy problemy biznesowe i związane z marketingiem cyfrowym dla setek organizacji, od firm z listy Fortune 100 po małe firmy i organizacje non-profit. Nasi klienci przychodzą do nas z krytycznymi pytaniami dotyczącymi marketingu cyfrowego, które wymagają odpowiedzi, od tego, jak dokonać najlepszego wyboru technologii, po porady dotyczące marketingu treści i najlepsze praktyki SEO. Pomagamy im podejmować mądre strategiczne decyzje, które napędzają ciągły sukces i osiągają jasne cele marketingowe.

Strategia cyfrowa

Planowanie ataku na cyfrowe pole bitwy. Strategia marketingu cyfrowego to plan, który zapewnia dostosowanie działań marketingowych do odbiorców w sposób maksymalizujący zwrot z inwestycji. Wdrożenie planu może wymagać wiele pracy i wysiłku. Ale jak wiele rzeczy w życiu, które warto robić, warto walczyć.

Marketing cyfrowy

Gdy masz już odpowiednie doświadczenie użytkownika i strategię, nadszedł czas, aby wysłać tam odpowiednich ludzi. Tu właśnie wkracza marketing cyfrowy... Korzystamy z badań i danych, aby informować o działaniach marketingu cyfrowego we wszystkich kanałach, usuwając założenia i zmarnowane wydatki, aby zapewnić jak największy zwrot z budżetu.

SEO

Mówiąc najprościej, SEO to zestaw metod mających na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Ale to, co brzmi tak prosto, w rzeczywistości takie nie jest. Jaki jest pożytek ze świetnej strony internetowej, jeśli klienci nie mogą cię znaleźć? Właśnie dlatego opracowanie silnej strategii SEO ma kluczowe znaczenie dla sukcesu online, oczywiście z naszą pomocą.

Google Ads i PPC

Google Ads (lub AdWords, jak kiedyś był znany) może zapewnić widoczność, gdy nie masz organicznej pozycji na coś lub jeśli jesteś w kampanii. Ale platforma Google Ads to o wiele więcej... Istnieje umieszczanie słów kluczowych, reklamy w YouTube, kierowanie na listę Gmail, standardowe reklamy displayowe i oczywiście retargeting. A my możemy zrobić je wszystkie.

Media społecznościowe

Tak, reklama w mediach społecznościowych jest świetna do budowania świadomości marki. Za rozsądny budżet można przyciągnąć wiele oczu. Ale jest to również świetny kanał bezpośredniej reakcji, ponieważ ich targetowanie odbiorców jest niezrównane.

Dane i analityka

W erze dużych zbiorów danych może to być przytłaczające, gdy mamy do czynienia z tysiącami zmiennych. Dlatego nie zbieramy danych dla samych danych. Zamiast tego nasze podejście polega na tym, aby duże dane wydawały się małe, koncentrując się na małych punktach, które robią największą różnicę.

Środowisko sieci internet

Technologia

Proces tworzenia oprogramowania internetowego opieramy na gotowych plikach PSD, SKETCH, XD, FIGMA, wykorzystując technologie takie jak: HTML5, CSS3, JAVASCRIPT, JQUERY, LESS, SASS, BOOTSTRAP, TAILWIND. Nasza praca wspierana jest przez system kontroli wersji GIT, a dodatkowo wzbogacona o kontrolowane środowisko i skrypy automatyzacji poprzez rozwiązania WEBPACK, NODE.JS, GULP.

Gotowe rozwiązania testujemy na różnorodnych urządzeniach, korzystając z BROWSERSTACK. Poza projektowaniem stron internetowych, zajmujemy się również kodowaniem szablonów emailowych oraz tworzeniem newsletterów. Nasi klienci moją otrzymać od nas pełne wsparcie i konsulting w sprawach Marketingu Internetowego i SEO.

Nasze rozwiązania integrujemy z systemem WordPress CMS, zarówno adaptując gotowe szablony, jak i tworząc szablony od podstaw na podstawie materiałów brandingowo – graficznych. Dodatkowo, rozwijamy dedykowane wtyczki, dokonujemy napraw, modernizacji, przeprowadzamy migracje, wprowadzamy poprawki, rozszerzamy funkcjonalności, zwalczamy wirusy i usuwamy błędy, zabezpieczamy strony i oferujemy pełno wymiarowe wsparcie techniczne.